opaski silikonowe wtłoczone 3

OPASKI SILIKONOWE

tłoczone do środka z wypełnieniem

Opaski silikonowe tłoczone do środka

Najbardziej popularną formą opaski silikonowej są opaski silikonowe tłoczone do środka. Nasza fabryka jest w stanie wykonać tłoczenie praktycznie każdego elementu. Tłoczenie możemy wykonać zarówno na stronie zewnętrznej jak i wewnętrznej.  Opaski silikonowe możemy wypełnić praktycznie dowolną liczbą kolorów z palety Pantone. Opaski reklamowe wtłoczone do środka  są bardzo  trwałe. 

Co możemy dla Ciebie zrobić – opaski silikonowe

Możemy wykonać opaski silikonowe o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach. Opaski silikonowe z tłoczeniem do środka oraz wypełnieniem.

Doskonała forma opaski silikonowe tłoczone do środka.

Nasza fabryka jest w stanie wykonać tłoczenie praktycznie każdego elementu. Jedynie drobne elementy są weryfikowane przed produkcją. Bransoletki silikonowe tłoczone do środka wypełnione wieloma kolorami są idealną formą reklamy. Doskonały wygląd, perfekcyjna jakość oraz najlepszy  projekt wykonania opasek silikonowych  pozwala na przedstawienie Państwa firmy  w idealny sposób. 

Trwałość i Jakość bransoletki silikonowe tłoczone do środka

Wypełnienie w opaskach silikonowych tłoczonych wykonujemy specjalnymi farbami. Opaski silikonowe możemy wypełnić praktycznie dowolną liczbą kolorów z palety Pantone.

Alternatywa: Opaski Silikonowe tłoczone na zewnątrz

Nasze pozostałe rodzaje – opaski silikonowe Zapoznaj się z naszymi  innymi produktami opaski silikonowe:
  • tłoczone
  • wytłoczone 
  • z nadrukiem  full colour 
  • świecące w nocy
  • koncertowe
  • tekstylne
  • papierowe
  • tyvek
  • motywacyjne
  • oraz wiele innych ciekawych produktów. 
Przykłady zastosowań bransoletki silikonowe tłoczone do środka

Opaski silikonowe tłoczone do środka Warszawa są wykorzystywane jako doskonała forma reklamy przez urzędy  takich miast jak:  Jastrzębie-zdrój, Płock, Grudziądz, Toruń, Elbląg, Konin, Chorzów, Koszalin, Lublin, Poznań, Jelenia Góra, Kędzierzyn-Koźle, Wałbrzych, Tarnowskie Góry, Tychy, Legnica, Kielce, Inowrocław, Opole,  Stalowa Wola, Częstochowa, Sosnowiec, Słupsk, Suwałki, Żory, Jaworzno, Zielona Góra, Wrocław, Lubin, Tomaszów Mazowiecki, Mielec, Bełchatów, Tczew, Zabrze, Przemyśl, Rybnik, Białystok, Warszawa, Gdynia, Bielsko-Biała. 

A także małe miasta wykorzystują nasze opaski silikonowe tłoczone do środka: Mysłowice, Włocławek, Kraków, Kalisz, Rzeszów, Ełk, Chełm, Piła, Siedlce, Tarnów, Zamość, Katowice, Świdnica, Leszno, Łódź, Pruszków, Bydgoszcz, Piotrków Trybunalski, Gliwice, Radom, Dąbrowa Górnicza, Olsztyn, Gniezno, Nowy Sącz, Gorzów Wielkopolski, Ostrowiec Świętokrzyski, Stargard, Łomża, Szczecin, Siemianowice Śląskie, Ostrów Wielkopolski, Bytom, Głogów, Gdańsk, Sopot.

Najbardziej popularne opaski silikonowe tłoczone do środka:

 

Jest to jeden z najbardziej popularnych produktów w naszym asortymencie. 

 
 ki

Standardowe wymiary opasek:

Szerokość:


6 mm

10 mm

12 mm

15 mm

20 mm

25 mm

​Długość:​

70 mm

150 mm

160 mm

170 mm

180 mm

190 mm

202 mm

210 mm

220 mm

230 mm

240 mm

opaski silikonowe z nadrukiem

OPASKI SILIKONOWE

z nadrukiem

Opaski silikonowe wykonujemy z nadrukiem do 5 kolorów. Nadruk na opaskach jest wykonywany metodą sitodruku.  Na życzenie możemy wykonać opaski silikonowe o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

opaski silikonowe wtłoczone

OPASKI SILIKONOWE

wtłoczone z wypełnieniem

Nasza fabryka jest w stanie wykonać tłoczenie praktycznie każdego elementu. Tłoczenie możemy wykonać zarówno na stronie zewnętrznej jak i wewnętrznej.  Opaski silikonowe możemy wypełnić praktycznie dowolną liczbą kolorów z palety Pantone.

opaski silikonowe wytłoczone

OPASKI SILIKONOWE

wytłoczone na zewnątrz

Opaski silikonowe wykonujemy z wytłoczeniem na zewnątrz. Wytłoczenie możemy pokryć do 3 kolorów. Na specjalne życzenie możemy wykonać wytłoczenie z dowolną ilością kolorów.

opaski silikonowe na kluczyk brelok

OPASKI SILIKONOWE

na kluczyk

Opaski silikonowe na kluczyk z kółkiem są produkowane w rozmiarze 12x242x2mm. Możliwe jest wykonanie nadruku bądź tłoczenia z jednym lub wielokolorowym designem. Opaski silikonowe na kluczyk możemy wykonać z silikonu świecącego w nocy lub wypełnić farbą świecącą w nocy.

opaski silikonowe świecące w nocy

OPASKI SILIKONOWE

świecące w nocy

Opaski silikonowe wykonujemy z silikonu świecącego w nocy lub z wypełnieniem farbą świecącą w nocy. Na życzenie możemy wykonać opaski o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

opaski silikonowe full kolor

OPASKI SILIKONOWE

full kolor

Nadruk na opaskach silikonowych wykonujemy metodą druku full kolor. Dzięki temu możliwe jest wykonanie przejść tonalnych. Nadruk możemy wykonać dwustronnie. Na życzenie możemy wykonać opaski silikonowe o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

opaski silikonowe moro

OPASKI SILIKONOWE

moro

Opaski silikonowe możemy wykonać z silikonów o różnych kolorach. Dzięki temu możemy stworzyć efekt moro z dowolnych kolorów. Na życzenie możemy wykonać opaski silikonowe o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

opaski silikonowe nietypowe szerokie

OPASKI SILIKONOWE

nietypowe

Opaski silikonowe wykonujemy w dowolnym kształcie. Na życzenie klienta możemy wykonać specjalne matryce, dzięki czemu możemy opaski w kształcie Twojego logo. Na opaskach silikonowych takiego rodzaju wykonujemy nadruki oraz przetłoczenia z wypełnieniami. Możemy również zastosować silikon świecący w nocy.

POZNAJ NASZE INNE PRODUKTY

NAJWIĘKSZA FABRYKA OPASEK
NA POLSKIM RYNKU

W 2017 roku obsłużyliśmy 2500 klientów i wyprodukowaliśmy 3 000 000 opasek silikonowych. Serdecznie dziękujemy za miniony rok oraz gwarantujemy, że jakość i czas to dla nas priorytet.

Brak produktów w koszyku.