opaski silikonowe świecące w nocy

Opaski silikonowe Świecące w nocy

Opaski silikonowe świecące w nocy wykonujemy z silikonu świecącego w nocy lub z wypełnieniem farbą świecącą w nocy. Na życzenie możemy wykonać opaski o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

Co możemy dla Ciebie zrobić – opaski silikonowe

Możemy wykonać opaski silikonowe o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach. Opaski silikonowe z tłoczeniem do środka świecące w nocy oraz wypełnieniem.

Doskonała forma opaski silikonowe tłoczone do środka.

Nasza fabryka jest w stanie wykonać tłoczenie praktycznie każdego elementu. Jedynie drobne elementy są weryfikowane przed produkcją. Bransoletki silikonowe świecące w nocy tłoczone do środka wypełnione wieloma kolorami są idealną formą reklamy. Doskonały wygląd, perfekcyjna jakość oraz najlepszy  projekt wykonania opasek silikonowych  pozwala na przedstawienie Państwa firmy  w idealny sposób. 

Trwałość i Jakość bransoletki silikonowe świecące w nocy

Wypełnienie w opaskach silikonowych tłoczonych wykonujemy specjalnymi farbami. Opaski silikonowe możemy wypełnić praktycznie dowolną liczbą kolorów z palety Pantone.

Alternatywa: Opaski Silikonowe tłoczone na zewnątrz

Nasze pozostałe rodzaje – opaski silikonowe Zapoznaj się z naszymi  innymi produktami opaski silikonowe:
  • tłoczone
  • wytłoczone 
  • z nadrukiem  full colour 
  • świecące w nocy
  • koncertowe
  • tekstylne
  • papierowe
  • tyvek
  • motywacyjne
  • oraz wiele innych ciekawych produktów. 
Przykłady zastosowań bransoletki silikonowe tłoczone do środka z wypełnieniem świecącym w nocy

Opaski silikonowe świecące w nocy Warszawa są wykorzystywane jako doskonała forma reklamy przez urzędy  takich miast jak:  Jastrzębie-zdrój, Płock, Grudziądz, Toruń, Elbląg, Konin, Chorzów, Koszalin, Lublin, Poznań, Jelenia Góra, Kędzierzyn-Koźle, Wałbrzych, Tarnowskie Góry, Tychy, Legnica, Kielce, Inowrocław, Opole,  Stalowa Wola, Częstochowa, Sosnowiec, Słupsk, Suwałki, Żory, Jaworzno, Zielona Góra, Wrocław, Lubin, Tomaszów Mazowiecki, Mielec, Bełchatów, Tczew, Zabrze, Przemyśl, Rybnik, Białystok, Warszawa, Gdynia, Bielsko-Biała. 

A także małe miasta wykorzystują nasze opaski silikonowe tłoczone do środka: Mysłowice, Włocławek, Kraków, Kalisz, Rzeszów, Ełk, Chełm, Piła, Siedlce, Tarnów, Zamość, Katowice, Świdnica, Leszno, Łódź, Pruszków, Bydgoszcz, Piotrków Trybunalski, Gliwice, Radom, Dąbrowa Górnicza, Olsztyn, Gniezno, Nowy Sącz, Gorzów Wielkopolski, Ostrowiec Świętokrzyski, Stargard, Łomża, Szczecin, Siemianowice Śląskie, Ostrów Wielkopolski, Bytom, Głogów, Gdańsk, Sopot.

Najbardziej popularne opaski silikonowe świecące w nocy:

 

Jest to jeden z najbardziej popularnych produktów w naszym asortymencie. 

 

Standardowe wymiary opasek:

Szerokość:


6 mm

10 mm

12 mm

15 mm

20 mm

25 mm

​Długość:​

70 mm

150 mm

160 mm

170 mm

180 mm

190 mm

202 mm

210 mm

220 mm

230 mm

240 mm

opaski silikonowe z nadrukiem

OPASKI SILIKONOWE Z NADRUKIEM

OPASKI SILIKONOWE Z NADRUKIEM

Nadruk  na opaskach silikonowych wykonujemy przede wszystkim metodą sitodruku. Możemy na takich bransoletkach wydrukować praktycznie każdą  grafikę, ponieważ drobne detale tylko za pomocą tej technologii możemy nanieść.  Pozwala na to zastosowanie przede wszystkim  sit o różnych  gramaturach. Do nadruku wykorzystujemy  konsekwentnie wysokiej jakości farby silikonowe. Również staranna selekcja farb  oraz dostawców pozwoliło nam osiągnąć  bardzo wysoki  poziom  odporności na ścieranie. Metoda jaką wykonujemy  opaski silikonowe z nadrukiem  jednakże przy użyciu wielu kolorów jest bardzo czasochłonna, ponieważ  każdy kolor musimy drukować z osobnego sita, co  w przypadku zastosowania w projekcie  kilku kolorów  generuje   koszty – użycie wielu sit – jeden kolor jedno sito . Opaski z nadrukiem  mają jedną zasadniczą przewagę nad tłoczonymi, mianowicie  pozwala na wydrukowanie bardzo   drobnych elementów.  Opaski silikonowe na rękę są drukowane przede wszystkim dla klientów z branży rozrywkowej. 

Więc nadruki wykonujemy na opaskach zarówno  cienkich od 6 mm do  nawet 50 mm szerokości.

Oczywiście i tak ostateczny  wybór rodzaju opaski  należy do  naszego klienta. 

Materiał do produkcji opasek silikonowych możemy wykonać z  materiału świecącego w nocy

opaski silikonowe wtłoczone

OPASKI SILIKONOWE WTŁOCZONE Z WYPEŁNIENIEM

OPASKI SILIKONOWE WTŁOCZONE Z WYPEŁNIENIEM 

Najbardziej popularnym rodzajem  opasek silikonowych są opaski  tłoczone do środka z wypełnieniem świecącym w nocy.  Zdecydowaną przewagą nad opaskami z nadrukiem jest trwałość opasek pod kątem  wypełniania. Ponieważ wypełnienie znajduję się w zagłębieniu, które jest efektem procesu produkcyjnego.  Ponadto  brak bezpośredniego  kontaktu z ubraniami – farby zapewnia bardzo długi okres zachowania wyglądu bransoletki. Tłoczenie możemy wykonać na całej  powierzchni opasek. Zarówno na zewnątrz opaski jak i od środka. Opaski silikonowe na rękę  prawdopodobnie jedynym  ograniczeniem jest  fantazja naszego grafika.  Tłoczenie na bransoletkach silikonowych możemy wypełnić dowolną  ilością kolorów. Cześć jest wypełniania ręcznie ( drobne elementy ) cześć za pomocą specjalnych maszyn, 

opaski silikonowe wytłoczone

OPASKI SILIKONOWE WYTŁOCZONE NA ZEWNĄTRZ

OPASKI SILIKONOWE WYTŁOCZONE NA ZEWNĄTRZ

Kolejnym rodzajem opasek silikonowych również   o bardzo atrakcyjnej formie, są podobnie jak tłoczone do środka opaski silikonowe wytłoczone na zewnątrz. Forma ich jest ponad wszystko atrakcyjniejsza od zwykłych opasek ponieważ daje  możliwość dotarcia do klienta za pomocą zmysłu dotyku. Tłoczenie  na zewnątrz opasek może być  pokryte  dowolnym kolorem z palety Panton. Prawdopodobnie jest to jeden z najbardziej  rozpoznawalnych produktów opaski silikonowe na rękę świecące w nocy dla bardzo  wymagających  klientów.  

opaski silikonowe na kluczyk brelok

OPASKI SILIKONOWE DO KLUCZY

OPASKI SILIKONOWE  DO KLUCZY

Zawieszki silikonowe inaczej opaski silikonowe do kluczy świecące w nocy  z kółkiem są produkowane w rozmiarze 12x242x2mm. Opaski  tego  typu  podobnie jak zwykłe bransoletki możemy wykonać z nadrukiem, tłoczeniem  do środka, na zewnątrz. Również zakończenie opaski może być zawieszką na telefon. 

Prawdopodobnie 95% ludzi  nosi przy sobie różnego rodzaju klucze. Dlaczego z tego nie skorzystać i nie dać naszym klientom, znakomitego medium reklamy. Tak jak każdy używa  telefonu również klucze są bardzo popularne.  To nie są opaski tyvek, opaski winylowe czy bransoletki silikonowe a przede wszystkim są to idealne produkty reklamowe. 

Dlatego nasza firma  zaprojektuje dla Państwa  prawdopodobnie najlepsze opaski silikonowe do kluczy.

opaski silikonowe full kolor

FULL KOLOR

OPASKI SILIKONOWE FULL KOLOR

Najbardziej wymagającym produktem w produkcji są opaski silikonowe z nadrukiem Full Kolor świecące w nocy. Oczywiście aby w pełni wykorzystać możliwości tej metody wytwarzania  opasek musimy  stosować opaski o szerokości co najmniej 20 mm, ponieważ zastosowanie   mniejszej szerokości nie w pełni wykorzystuje możliwości. Dlatego w tej  technologii możemy w pełni wykorzystać  wszelkiego rodzaju przejścia tonalne co pozwala uzyskać bardzo ciekawe  efekty. Przede wszystkich w tej technice ważny jest odpowiedni projekt graficzny. Dlatego  nasz profesjonalny zespół graficzny,  pozwoli  w 100% wykorzystać powierzchnię reklamową i zaprojektuje całą opaskę.  

 

POZNAJ NASZE INNE PRODUKTY

NAJWIĘKSZA FABRYKA OPASEK
NA POLSKIM RYNKU

W 2017 roku obsłużyliśmy 2500 klientów i wyprodukowaliśmy 3 000 000 opasek silikonowych. Serdecznie dziękujemy za miniony rok oraz gwarantujemy, że jakość i czas to dla nas priorytet.

ZADZWOŃ

+48 737 523 585

NAPISZ

biuro@opaskireklamowe.pl

Brak produktów w koszyku.