POZNAJ RÓWNIEŻ DOSTĘPNE TYPY.
JAKO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH PRODUCENTÓW POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE, PRAWDOPODOBNIE WSZYSTKIE RODZAJE.
OPASKI SILIKONOWE NA RĘKĘ TO NASZE OCZYWIŚCIE NAJLEPSZE PRODUKTY. BRANSOLETKI SILIKONOWE W PORÓWNANIU DO OPASEK TYVEK, OPASEK WINYLOWYCH, OPASEK PAPIEROWYCH WYRÓŻNIAJĄ SIE DOSKONAŁA WYTRZYMAŁOŚCIĄ

opaski silikonowe z nadrukiem 1

OPASKI SILIKONOWE Z NADRUKIEM

Nadruk  na opaskach silikonowych wykonujemy przede wszystkim metodą sitodruku. Możemy na takich bransoletkach wydrukować praktycznie każdą  grafikę, ponieważ drobne detale tylko za pomocą tej technologii możemy nanieść.  Pozwala na to zastosowanie przede wszystkim  sit o różnych  gramaturach. Do nadruku wykorzystujemy  konsekwentnie wysokiej jakości farby silikonowe. Również staranna selekcja farb  oraz dostawców pozwoliło nam osiągnąć  bardzo wysoki  poziom  odporności na ścieranie. Metoda jaką wykonujemy  opaski silikonowe z nadrukiem  jednakże przy użyciu wielu kolorów jest bardzo czasochłonna, ponieważ  każdy kolor musimy drukować z osobnego sita, co  w przypadku zastosowania w projekcie  kilku kolorów  generuje   koszty – użycie wielu sit – jeden kolor jedno sito . Opaski z nadrukiem  mają jedną zasadniczą przewagę nad tłoczonymi, mianowicie  pozwala na wydrukowanie bardzo   drobnych elementów.  Opaski silikonowe na rękę są drukowane przede wszystkim dla klientów z branży rozrywkowej. 

Więc nadruki wykonujemy na opaskach zarówno  cienkich od 6 mm do  nawet 50 mm szerokości.

Oczywiście i tak ostateczny  wybór rodzaju opaski  należy do  naszego klienta. 

 

opaski silikonowe wtłoczone 1

OPASKI SILIKONOWE WTŁOCZONE Z WYPEŁNIENIEM

OPASKI SILIKONOWE WTŁOCZONE Z WYPEŁNIENIEM 

Najbardziej popularnym rodzajem  opasek silikonowych są opaski  tłoczone do środka z wypełnieniem.  Zdecydowaną przewagą nad opaskami z nadrukiem jest trwałość opasek pod kątem  wypełniania. Ponieważ wypełnienie znajduję się w zagłębieniu, które jest efektem procesu produkcyjnego.  Ponadto  brak bezpośredniego  kontaktu z ubraniami – farby zapewnia bardzo długi okres zachowania wyglądu bransoletki. Tłoczenie możemy wykonać na całej  powierzchni opasek. Zarówno na zewnątrz opaski jak i od środka. Opaski silikonowe na rękę  prawdopodobnie jedynym  ograniczeniem jest  fantazja naszego grafika.  Tłoczenie na bransoletkach silikonowych możemy wypełnić dowolną  ilością kolorów. Cześć jest wypełniania ręcznie ( drobne elementy ) cześć za pomocą specjalnych maszyn, 

silikonové náramky S VNĚJŠÍ RAŽBOU 1

OPASKI SILIKONOWE WYTŁOCZONE NA ZEWNĄTRZ

OPASKI SILIKONOWE WYTŁOCZONE NA ZEWNĄTRZ

Kolejnym rodzajem opasek silikonowych również   o bardzo atrakcyjnej formie, są podobnie jak tłoczone do środka opaski silikonowe wytłoczone na zewnątrz. Forma ich jest ponad wszystko atrakcyjniejsza od zwykłych opasek ponieważ daje  możliwość dotarcia do klienta za pomocą zmysłu dotyku. Tłoczenie  na zewnątrz opasek może być  pokryte  dowolnym kolorem z palety Panton. Prawdopodobnie jest to jeden z najbardziej  rozpoznawalnych produktów opaski silikonowe na rękę dla bardzo  wymagających  klientów. 

silikonové náramky KLÍČENKY 1

OPASKI SILIKONOWE DO KLUCZY

OPASKI SILIKONOWE  DO KLUCZY

Zawieszki silikonowe inaczej opaski silikonowe do kluczy  z kółkiem są produkowane w rozmiarze 12x242x2mm. Opaski  tego  typu  podobnie jak zwykłe bransoletki możemy wykonać z nadrukiem, tłoczeniem  do środka, na zewnątrz. Również zakończenie opaski może być zawieszką na telefon. 

Prawdopodobnie 95% ludzi  nosi przy sobie różnego rodzaju klucze. Dlaczego z tego nie skorzystać i nie dać naszym klientom, znakomitego medium reklamy. Tak jak każdy używa  telefonu również klucze są bardzo popularne.  To nie są opaski tyvek, opaski winylowe czy bransoletki silikonowe a przede wszystkim są to idealne produkty reklamowe. 

Dlatego nasza firma  zaprojektuje dla Państwa  prawdopodobnie najlepsze opaski silikonowe do kluczy.

silikonové náramky SVÍTÍCÍ V NOCI

OPASKI SILIKONOWE ŚWIECĄCE W NOCY

OPASKI SILIKONOWE ŚWIECĄCE W NOCY

Dla najbardziej  wymagających klientów szukających przede wszystkim  nietypowego produktu są opaski silikonowe świecące w nocy. Dla niektórych  zwykłe opaski nie są atrakcją. Szukają  towarów, produktów  nietypowych.  Konsekwentnie szukając najlepszych rozwiązań  produkujemy opaski ze specjalnego materiału –  silikon  przezroczysty  zawierający specjalny barwnik powodujący świecenie w nocy. Możemy wykonać opaski  w wielu kolorach które świecą w nocy.  W porównaniu do zwykłych opasek jest  to bardzo charakterystyczny produkt – opaski silikonowe na rękę. Jednakże jeszcze bardziej ciekawym  rodzajem są opaski silikonowe wytłoczone z wypełnieniem, farbą świecącą w nocy. 

opaski silikonowe wtłoczone bez wypełnienia 1

TŁOCZONE BEZ WYPEŁNIENIA

OPASKI SILIKONOWE TŁOCZONE BEZ WYPEŁNIENIA

Bardzo ciekawą formą opasek silikonowych są opaski silikonowe tłoczone do środka bez wypełnienia.  Prawdopodobnie jest to najtańsza forma opasek. Jednakże ma  jedną ważną cechę. Mianowicie można je łatwo  czyścić. Zastosowanie tego typu opasek jest popularne przede wszystkim w wojsku oraz pośród klientów wymagających dyskrecji. Opaski silikonowe tłoczone do środka możemy wykonać  różnych długości oraz szerokości. Dlatego  możemy dostosować nasz produkt dla potrzeb najbardziej  wymagających klientów. 

opaski silikonowe przezroczyste 2

PRZEZROCZYSTE

OPASKI SILIKONOWE PRZEZROCZYSTE

Podobnie jak opaski silikonowe świecące w nocy, możemy wykonać opaski silikonowe półprzezroczyste. Wykorzystując efekt  przezroczystości materiału, przede wszystkim otrzymujemy niesamowity  efekt  wraz  z niecodzienną formę stanowi on zdecydowanie bardzo ciekawy produkt. Szczególnym zainteresowaniem ten produkt  cieszy się wśród  dzieci szkół.  Również duże firmy wykorzystują ten materiał do przeprowadzanie ciekawych  nietuzinkowych kampanii reklamowych. 

opaski silikonowe full kolor

FULL KOLOR

OPASKI SILIKONOWE FULL KOLOR

Najbardziej wymagającym produktem w produkcji są opaski silikonowe z nadrukiem Full Kolor. Oczywiście aby w pełni wykorzystać możliwości tej metody wytwarzania  opasek musimy  stosować opaski o szerokości co najmniej 20 mm, ponieważ zastosowanie   mniejszej szerokości nie w pełni wykorzystuje możliwości. Dlatego w tej  technologii możemy w pełni wykorzystać  wszelkiego rodzaju przejścia tonalne co pozwala uzyskać bardzo ciekawe  efekty. Przede wszystkich w tej technice ważny jest odpowiedni projekt graficzny. Dlatego  nasz profesjonalny zespół graficzny,  pozwoli  w 100% wykorzystać powierzchnię reklamową i zaprojektuje całą opaskę. 

 

opaski silikonowe szerokie

SZEROKIE

OPASKI SILIKONOWE SZEROKIE

Przede wszystkim najlepszym medium reklamy spośród opasek silikonowych  są opaski silikonowe szerokie. Oczywiście  jest to produkt specyficzny.  Duża szerokość produktu zapewnia  bardzo duże  możliwości reklamowe.  Przede wszystkim opaski  duża szerokość zapewnia  bardzo duże możliwości  projektowe. Oczywiście dzięki temu możemy zaprojektować  opaski z bardzo wyraźnym logotypem, dużym tekstem , który daje jasny przekaz. W połączeniu  z metodą  tłoczenia do środka  takie opaski są  oczywiście  najlepszym  produktem  reklamowym dla wymagających. 

opaski silikonowe moro

MORO

OPASKI SILIKONOWE MORO

Podobnie jak opaski silikonowe szerokie bardzo ciekawą propozycją  są opaski silikonowe moro – inaczej opaski  maskujące.  Przede wszystkim produkcja tego typu bransoletek jest wynikiem  połączenia podczas produkcji  wielu starannie dobranych kolorów gumy wykorzystywanej w produkcji.  Dlatego na życzenie naszych klientów  możemy  dobrać  kolory uzyskując bardzo ciekawy efekt. Efekt moro możemy stosować zarówno na opaskach szerokich jak też wąskich. Oczywiście  optymalnym rozwiązaniem jest z naszego  doświadczenia stosowanie szerokości 12 mm. 

 

opaski silikonowe personalizacja

PERSONALIZOWANE

OPASKI SILIKONOWE PERSONALIZOWANE

Wielu naszych klientów potrzebuje również personalizować opaski silikonowe  wytwarzane przez nasz zakład. Przede wszystkim personalizacje wykonujemy za pomocą technologii laserowej.  Opaski silikonowe na rękę personalizowane.  Również są za pomocą  sitodruku oraz tempo druku. Na opaskach silikonowych możemy umieścić kody kreskowe, numery sekwencyjne, dane personalne, inne niepowtarzalne dane.

opaski silikonowe nietypowe

O NIETYPOWYM KSZTAŁCIE

OPASKI SILIKONOWE NIETYPOWE KSZTAŁTY

Oczywiście opaski silikonowe wykonujemy w dowolnym kształcie. Na życzenie klienta możemy wykonać specjalne matryce, dzięki czemu możemy  uzyskać przykładowo opaski w kształcie Twojego logo. Na opaskach silikonowych takiego rodzaju wykonujemy nadruki oraz przetłoczenia z wypełnieniami. Możemy również zastosować silikon świecący w nocy. Bandy. Opaski silikonowe na rękę. Przede wszystkim. 

opaski silikonowe gumki

BRANSOLETKI SILIKONOWE

gumki - BRANSOLETKI

OPASKI SILIKONOWE BRANSOLETKI SILIKONOWE

Bardzo  popularnych  rodzajem  opasek silikonowych są opaski  zwane inaczej gumkami, bransoletkami o szerokości 6mm. Na tych opaskach silikonowych jesteśmy w stanie wykonać nadruk oraz dowolne przetłoczenie. Przez to że opaski, są wykonane z materiału o szerokości  6 mm  osiągamy  bardzo dobry koszt jednostkowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać dużą ilość opasek silikonowych  przez co możemy dotrzeć  do  większej ilości odbiorców. Jest to produkt polecany przede wszystkim do  dużych kampani reklamowych. 

opaski silikonowe z kodem qr

OPASKI SILIKONOWE Z KODEM QR

OPASKI SILIKONOWE Z KODEM QR

Prawdopodobnie najlepszą metodą personalizacji opasek silikonowych jest QR CODE. Bardzo często przy różnego rodzaju kampaniach reklamowych, informacyjnych  wykorzystywane są  aplikacje mobilne. Dlatego też aby łatwo do nich dotrzeć nasi klienci wykorzystują  najlepszy nośnik linków jakim jest QR code. Dzięki temu możemy  swobodnie umieścić  linki do tych aplikacji. 

Jest to bardzo  dobra metoda udostępniania  aplikacji na opaskach. Szybka i bezpieczna. 

opaski silikonowe samozaciskowe

OPASKI SILIKONOWE SAMOZACISKOWE

samozaciskowe

OPASKI SILIKONOWE SAMOZACISKOWE

Jedna z najciekawszych propozycji   są opaski silikonowe samozaciskowe.  Jest to odmiana bardzo popularnych opasek odblaskowych. Tak samo jak opaski odblaskowe są one  wytworzone  na podstawie  metalowego wkładu ze stali  odpowiedniego typu. Ten typ opaski silikonowej ma  jednak przede wszystkim  jedną wielką przewagę: jest o wiele bardziej wytrzymały i można na nim zastosować bardzo ciekawy nadruk lub tłoczenie. Przez co  jest  o wiele ciekawszym medium reklamowych. 

zawieszki silikonowe brelok 1

ZAWIESZKI SILIKONOWE

ZAWIESZKI SILIKONOWE DO KLUCZY

Przede wszystkim  naszym flagowym produktem są opaski silikonowe. Jednak ze względu na  duże zainteresowanie różnym zastosowaniem  silikonu oraz miękkiego pvc są zawieszki do kluczy silikonowe lub zawieszki z miękkiego pvc do kluczy. Zawieszki wykonujemy z silikonu identycznego z tym, którego używamy do produkcji opasek silikonowych lub z bardzo specyficznego  rodzaju miękkiego plastiku. Zawieszki  jeśli wykonujemy z  silikonu możemy tłoczyć na zewnątrz lub do środka oraz z nadrukiem. Natomiast opaski   z miękkiego  plastiku  wymagają wykonania bardzo  wymagającego projektu składającego się z wielu warstw. Każdy kolor to osobna warstwa. Produkt skomplikowany w wykonaniu ale za to  idealnie spełniający cele   wielu kampanii reklamowych. Bardzo trwały  produkt. 

Brak produktów w koszyku.