OPASKI
ODBLASKOWE

1000 szt. już od 0,95 PLN netto

• najwyższa jakość metalu
• pełna gama kolorystyczna nadruku
• wysoka odporność na czynniki mechaniczne

Opaski odblaskowe_Obszar roboczy 1 kopia 4

OPASKI ODBLASKOWE

z nadrukiem lub bez nadruku

Opaski odblaskowe wykonujemy z nadrukiem do 5 kolorów. Na specjalne życzenie możemy wykonać nadruk z dowolną ilością kolorów, jednak takie zlecenia realizujemy po dokładnej analizie projektu. Opaski odblaskowe to połączenie reklamy oraz bezpieczeństwa Państwa klientów. Produkujemy z pasją dla bezpieczeństwa bo sami je wykorzystujemy. Nie oszczędzamy na materiale, żeby zalać  rynek tylko  stawiamy na JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO. 

OFEROWANE PRZEZ NAS OPASKI ODBLASKOWE SĄ WYKONANE Z BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW W SZCZEGÓLNOŚCI CO MA  ZNACZENIE STOSUJEMY DO PRODUKCJI BARDZO WYSOKIEJ  JAKOŚCI STAL O DUŻEJ GRAMATURZE CO ZAPEWNIA DŁUGĄ ŻYWOTNOŚĆ  OPASKI ODBLASKOWEJ W ODRÓŻNIENIU  DO OPASEK SPRZEDAWANYCH W POLSCE. NASZE OPASKI PO  KILKU RAZACH SIĘ NIE POŁAMIĄ.  BĘDĄ DŁUGI CZAS SŁUŻYŁY BEZPIECZEŃSTWU A PRZY OKAZJI REKLAMIE.

Opaski odblaskowe występują w następujących rozmiarach:

Opaski odblaskowe występują w następujących kolorach:

 
 

Typy nadruku na opaskach ODBLASKOWYCH:

NADRUK  SITODRUKIEM

Jest to najlepsza  metoda znakowania opasek Tyvek – Papierowych. Możemy zastosować wiele różnych gramatur SIT dzięki temu możemy wykonać nawet najdrobniejszy nadruk z największą precyzją.

NADRUK UV

Nadruk metodą UV jest  to bardzo  skomplikowana lecz bardzo efektowna metoda  nadruku. Specjalistyczny sprzęt do druku pozawala na stworzenie na opasce  bardzo specyficznego  nadruku  z delikatną fakturą. jest to metoda dla najbardziej prestiżowych wydarzeń. Bardzo trudna  do podrobienia.

NADRUK TAMPODRUK 

Dzięki zastosowaniu  technologii tampodruku możemy wykonać  nadruk bardzo dokładny na opaskach odblaskowych . Tworzymy dzięki temu niesamowite kreacje.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS WYCENIMY ORAZ DOSTARCZYMY  NAJWYŻSZEJ KLASY TOWAR – OPASKI WINYLOWE

MAIL: BIURO@OPASKIREKLAMOWE.PL


TEL.: 537 523 585

opaski silikonowe z nadrukiem

OPASKI SILIKONOWE

z nadrukiem

Opaski silikonowe wykonujemy z nadrukiem do 5 kolorów. Nadruk na opaskach jest wykonywany metodą sitodruku.  Na życzenie możemy wykonać opaski silikonowe o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

opaski silikonowe wtłoczone

OPASKI SILIKONOWE

wtłoczone z wypełnieniem

Nasza fabryka jest w stanie wykonać tłoczenie praktycznie każdego elementu. Tłoczenie możemy wykonać zarówno na stronie zewnętrznej jak i wewnętrznej.  Opaski silikonowe możemy wypełnić praktycznie dowolną liczbą kolorów z palety Pantone.

opaski silikonowe wytłoczone

OPASKI SILIKONOWE

wytłoczone na zewnątrz

Opaski silikonowe wykonujemy z wytłoczeniem na zewnątrz. Wytłoczenie możemy pokryć do 3 kolorów. Na specjalne życzenie możemy wykonać wytłoczenie z dowolną ilością kolorów.

opaski silikonowe na kluczyk brelok

OPASKI SILIKONOWE

na kluczyk

Opaski silikonowe na kluczyk z kółkiem są produkowane w rozmiarze 12x242x2mm. Możliwe jest wykonanie nadruku bądź tłoczenia z jednym lub wielokolorowym designem. Opaski silikonowe na kluczyk możemy wykonać z silikonu świecącego w nocy lub wypełnić farbą świecącą w nocy.

opaski silikonowe świecące w nocy

OPASKI SILIKONOWE

świecące w nocy

Opaski silikonowe wykonujemy z silikonu świecącego w nocy lub z wypełnieniem farbą świecącą w nocy. Na życzenie możemy wykonać opaski o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

opaski silikonowe full kolor

OPASKI SILIKONOWE

full kolor

Nadruk na opaskach silikonowych wykonujemy metodą druku full kolor. Dzięki temu możliwe jest wykonanie przejść tonalnych. Nadruk możemy wykonać dwustronnie. Na życzenie możemy wykonać opaski silikonowe o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

opaski silikonowe moro

OPASKI SILIKONOWE

moro

Opaski silikonowe możemy wykonać z silikonów o różnych kolorach. Dzięki temu możemy stworzyć efekt moro z dowolnych kolorów. Na życzenie możemy wykonać opaski silikonowe o różnych szerokościach oraz niestandardowych długościach.

opaski silikonowe nietypowe szerokie

OPASKI SILIKONOWE

nietypowe

Opaski silikonowe wykonujemy w dowolnym kształcie. Na życzenie klienta możemy wykonać specjalne matryce, dzięki czemu możemy opaski w kształcie Twojego logo. Na opaskach silikonowych takiego rodzaju wykonujemy nadruki oraz przetłoczenia z wypełnieniami. Możemy również zastosować silikon świecący w nocy.

POZNAJ NASZE INNE PRODUKTY

NAJWIĘKSZA FABRYKA OPASEK
NA POLSKIM RYNKU

W 2017 roku obsłużyliśmy 2500 klientów i wyprodukowaliśmy 3 000 000 opasek silikonowych. Serdecznie dziękujemy za miniony rok oraz gwarantujemy, że jakość i czas to dla nas priorytet.

Brak produktów w koszyku.